Plastični lonček Eko No bottom, 5 ml
| ID produkta: | 14548787 |
| Novo! | |
| Znamka: | Plastika Virant |
| Ime: | Eko No bottom, 5 ml |
| Višina lončka: Do navoja |
17.70 mm |
| Premer: | 29.00 mm |
| Maksimalni volumen: | 6.00 ml |
| Tip: | Dvodelen |
| Material lončka: | PP |
| Material vložka: | PP |
| Barva lončka: | Natur, Bel, Obarvan |
| Barva vložka: | Natur, Bel, Obarvan |
| Površina lončka: | Matiran |
| Površina za tisk na lončku: | V (višina) 12.00 x Š (širina) 80.00 mm |
| Max. št. barv na lončku: | 1 |
| Površina za tisk na vložku: | H 0.00 x L 0.00 mm |

Files
Cache
Trigger action
0.023228