Plastični lonček Topaz, 150 ml
| ID produkta: | 14548787 |
| Novo! | |
| Znamka: | Plastika Virant |
| Ime: | Topaz, 150 ml |
| Višina lončka: Do navoja |
20.50 mm |
| Premer: | 91.00 mm |
| Maksimalni volumen: | 160.00 ml |
| Tip: | Enodelen |
| Material lončka: | PP |
| Barva lončka: | Bel, Obarvan |
| Površina lončka: | Svetleč |
| Površina za tisk na lončku: | V (višina) 0.00 x Š (širina) 0.00 mm |
| Površina za tisk na vložku: | H 0.00 x L 0.00 mm |

Files
Cache
Trigger action
0.037648