Plastični lonček Peladio, 300 ml
| ID produkta: | 14548787 |
| Novo! | |
| Znamka: | Plastika Virant |
| Ime: | Peladio, 300 ml |
| Višina lončka: Do navoja |
44.00 mm |
| Premer: | 95.80 mm |
| Maksimalni volumen: | 330.00 ml |
| Tip: | Enodelen |
| Material lončka: | PP |
| Barva lončka: | Bel, Transparenten, Obarvan |
| Površina lončka: | Svetleč |
| Površina za tisk na lončku: | V (višina) 24.00 x Š (širina) 275.00 mm |
| Max. št. barv na lončku: | 3 |
| Površina za tisk na vložku: | H 0.00 x L 0.00 mm |

Files
Cache
Trigger action
0.025462