Plastični lonček Tara, 15 ml
| ID produkta: | 14548787 |
| Novo! | |
| Znamka: | Plastika Virant |
| Ime: | Tara, 15 ml |
| Višina lončka: Do navoja |
22.10 mm |
| Premer: | 42.40 mm |
| Maksimalni volumen: | 17.50 ml |
| Tip: | Dvodelen |
| Material lončka: | SAN |
| Material vložka: | PP |
| Barva lončka: | Transparenten |
| Barva vložka: | Bel, Obarvan |
| Površina lončka: | Svetleč |
| Površina za tisk na lončku: | V (višina) 14.00 x Š (širina) 120.00 mm |
| Max. št. barv na lončku: | 3 |
| Površina za tisk na vložku: | H 12.00 x L 98.00 mm |
| Max. št. barv na vložku: | 3 |

Files
Cache
Trigger action
0.017787