Plastični lonček Venice, 30 ml
| ID produkta: | 14548787 |
| Novo! | |
| Znamka: | Plastika Virant |
| Ime: | Venice, 30 ml |
| Višina lončka: Do navoja |
29.25 mm |
| Premer: | 50.00 mm |
| Maksimalni volumen: | 34.00 ml |
| Tip: | Dvodelen |
| Material lončka: | PP |
| Material vložka: | PP |
| Barva lončka: | Natur, Bel, Obarvan |
| Barva vložka: | Natur, Bel, Obarvan |
| Površina lončka: | Matiran, Svetleč |
| Površina za tisk na lončku: | V (višina) 21.00 x Š (širina) 145.00 mm |
| Max. št. barv na lončku: | 3 |
| Površina za tisk na vložku: | H 0.00 x L 0.00 mm |

Files
Cache
Trigger action
0.016003