Plastični lonček Ivone, 50 ml
| ID produkta: | 14548787 |
| Novo! | |
| Znamka: | Plastika Virant |
| Ime: | Ivone, 50 ml |
| Višina lončka: Do navoja |
16.10 mm |
| Premer: | 71.20 mm |
| Maksimalni volumen: | 60.00 ml |
| Tip: | Enodelen |
| Material lončka: | PP |
| Barva lončka: | Bel, Natur, Obarvan |
| Površina lončka: | Matiran |
| Površina za tisk na lončku: | V (višina) 8.00 x Š (širina) 210.00 mm |
| Max. št. barv na lončku: | 1 |
| Površina za tisk na vložku: | H 0.00 x L 0.00 mm |

Files
Cache
Trigger action
0.044743