Plastični lonček Valery, 50 ml
| ID produkta: | 14548787 |
| Novo! | |
| Znamka: | Plastika Virant |
| Ime: | Valery, 50 ml |
| Višina lončka: Do navoja |
38.00 mm |
| Premer: | 61.60 mm |
| Maksimalni volumen: | 56.00 ml |
| Tip: | Dvodelen |
| Material lončka: | SAN |
| Material vložka: | PP |
| Barva lončka: | Bel, Obarvan |
| Barva vložka: | Bel |
| Površina lončka: | Svetleč |
| Površina za tisk na lončku: | V (višina) 26.00 x Š (širina) 167.00 mm |
| Max. št. barv na lončku: | 2 |
| Površina za tisk na vložku: | H 0.00 x L 0.00 mm |

Files
Cache
Trigger action
0.017133